A gyilkos Orosz Föderáció ma éjjel drónokkal támadta meg Lengyelországot. A lengyelek és a NATO vadászgépei a levegőbe emelkedtek, a drónokat lelőtték, a roncsok begyűjtése folyamatban van. Amit látunk, az nem más, mint Putyin szándékos provokációja, az Ugar Infó által korábban már megjósolt hibrid háború eszkalációja.
10.09.2025 13:32