A mainstreamből tudni lehet, hogy Babiš győzött Csehországban – és ennek talán csak egy valaki volt az egész bolygón, aki jobban örült, mint maga Babiš. Egy entitás, amit jobb híján úgy hívunk: Orbán. Vagy NER. Esetleg csicskák gyülekezete. De maradjunk a legpontosabbnál: ruszkiszopók.
05.10.2025 16:10