Ez is megvolt, túléltük, szerencsésen. Nicușor Dan lett Románia államfője, ami már csak azért is jobb, mint ha rosszabb lenne, mert ő megígérte, hogy a székely zászló nyilvános lobogtatását nem fogja engedélyezni, így aztán kellemetlen meglepetéseink aligha lesznek.
19.05.2025 17:43