A 444-en olvastam, de több magyarországi sajtóorgánum is hozza a hírt, miszerint ismeretlen tettesek nemes egyszerűséggel belógtak a kecskeméti katonai repülőtérre, egy lezárt és jól őrzött katonai objektumba, ahonnan kiszereltek néhány alkatrészt az ott évek óta porosodó, használaton kívüli MIG–29-es vadászgépekből.
15.08.2025 12:15