Feltűnően csendben sunnyog, lapít, kussol, vagy már nem is tudom, mit írjak a sajtóorbánumokról, ezekről az irományokról, amelyek minden bizonnyal a magyar történelem legszennyesebb lapjaira sem férnek be, de hagyjuk a morállófaszt, különben még kiérdemlek magamnak valami választ a Prosti Srácok reálpolitikusaitól, úgyhogy térjünk rá a meg nem írt hírekre, hátha maradt még Magyarországon pár józan
06.09.2025 09:10