#444

Lehet élőben bazmegezni egy Kormányinfón? Há’hogyne :D
Amikor Herczeg Márk, a 444 újságírója a Digitális Polgári Körök legújabb tagjától, az Orbán Viktorral pózoló Dopemantől idéz, nos, az a nerendszer 15 éve egy pillanatba sűrítve. Prájszlesz…
8/1/2025 03:21 PM

Most a 444-re csaptak le hibrid eszközökkel!
Ma reggel jelent meg a 444 oldalán a hír, miszerint a NAV kommandós egységének vezetőjét őrizetbe vették, mert drogügyletekben vett részt. A történet azonban hamar fordulatot vett: az érintett vezető külföldi nyaralásáról jelentkezett be a 444-nél, és közölte, hogy köszöni, jól van, sem gyanúsítottként, sem tanúként nem hallgatták ki semmilyen ügyben.
7/29/2025 05:37 PM