#átverés
Lenne egy kérdésem Hunorhoz...
Lenne egy kérdésem Kelemen Hunorhoz. Illetve több is, de most maradjunk egynél, ami lehet, hogy majd többfelé ágazik jelen írás során – de ilyen az emberi elme: inkább pókhálós, semmint selyemcérnás. Selyempaplanból nem jut mindenkinek, de ki mint veti ágyát…
9/14/2025 04:37 PM

Így ver át az RMDSZ: magunkra hagynak az adóemelésekkel
Most, hogy a romániai elnökválasztások véget értek, és a bölcs választók egy matematikusra bízták a demokrácia megmentését, valamint most, hogy az RMDSZ-t soraiban tudó román kormány a mi zsebünkből veszi ki azt a pénzt, amit a korábbi lopások miatt kell visszapótolni az államkasszába, illendő lenne, ha mi, magyarok, kicsit magunkba néznénk. Fel kellene tennünk a kérdést: hogyan tudott minket így
9/6/2025 06:42 PM