Sokszor azon gondolkodom, hogy még mi kéne ahhoz, hogy népem felébredjen? Annyi, de annyi erkölcstelenséget követett már el az Orbán-kormány, hogy nem tudok szabadulni a gondolattól: a magyarok többségének ez tetszik. Hogy a magyarok többségének így jó ez.
9/21/2025 05:52 PM