Miközben a magyar miniszterelnök azzal nyugtatja népét és önmagát, hogy az Orosz Föderáció nem támadja meg a NATO-t, addig a lengyel elleni dróntámadást követően a Kreml-párti sajtó egészen más nézőpontból magyarázza az eseményeket. Nem támadja meg Moszkva a NATO-t - egyelőre! - és csak azért, mert ők annyira, de annyira rendesek, hogy nem akarnak casus belli-t. Különben is, az Orosz Föderáció bék
9/19/2025 05:30 PM