Egy új elnök ül a Cotroceni trónján, egy új kormány lép a nyakunkra, az RMDSZ pedig, mint egy csendes vízi hulla, sodródik a Dâmbovița habjain. Ja, bocsánat – nem is csak sodródik, hanem ott ül benne nyakig. Két miniszter, egy kormányfőhelyettes, teljes díszlet, csokornyakkendő, aktatáskás alázat. Csak épp a hangjuk tűnt el - mint a sikoly, amit lenyelt a gázáremelés.
7/11/2025 06:33 PM