Micsoda szerencsénk van nekünk, magyaroknak, hogy van egy Pászkán Zsoltunk! Nem akárki ő: Budapestre szédült nagybányai vándormadár, aki a Magyar Külügyi Intézetnek nevezett közpénzzsákban Románia-szakértőként üldögél, és időről időre megszólal a Maszol nevű pixelkonyha mikrofonállványa mögül, hogy betöltse az üres helyet – nehogy a Communitas-támogatás (szintén a mi pénzünkből) ok nélkül landoljo
5/8/2025 06:05 PM