#O1G

Magyarország belépett a hibrid háborúba Oroszország oldalán
Tudom, a címben levő állítás súlyos, az egyszeri olvasó azt hihetné, hogy csak a clickbait volt a szerző szándéka, de közel sincs erről szó. A helyzet az, akár tetszik nekünk, akár nem, hogy Magyarország, pontosabban annak kormánya belépett az Európa ellen irányuló hibrid háborúba Oroszország oldalán.
7/21/2025 05:07 PM

Viktor most Franciaországban dobta el gyógyszereit
Ahogy azzal maga doktorminiszterelnök úr is eldicsekedett, na meg nyomában a teljes lakájmédia, Orbánnak sikerült olyan beszédet mondania a franciaországi Patrióták elnevezésű Putyin-párti szörnyformáció dzsemboriján, amitől a legbedrogozottabb hollywoodi horrorrendezők is dobtak volna egy hátast. Vagy már dobtak is, ki tudja, nekik se könnyű mostanában Trumppal a fejük felett, és nem igazán azért
6/10/2025 05:45 PM