Most, hogy a romániai elnökválasztások véget értek, és a bölcs választók egy matematikusra bízták a demokrácia megmentését, valamint most, hogy az RMDSZ-t soraiban tudó román kormány a mi zsebünkből veszi ki azt a pénzt, amit a korábbi lopások miatt kell visszapótolni az államkasszába, illendő lenne, ha mi, magyarok, kicsit magunkba néznénk. Fel kellene tennünk a kérdést: hogyan tudott minket így
9/6/2025 06:42 PM