A Krónika portál hasábjairól tudhatjuk meg, hogy immár Erdélybe is exportálta digitális őrültségét az Orbán-kormány. A Harcosok Klubja azonban ravaszul lett felépítve: a hegyeken és erdőkön túl nem biztos, hogy mindenki jól rezonálna erre az elnevezésre, nem beszélve a román hatóságokról, ezért a nevük Transzilván lett.
7/19/2025 03:48 PM