Kérem szépen, a Transtelex felfedezte magában az adatok iránti fokozott érzékenységet. Ami szép dolog részükről, lássuk be, mert később sem lesz jobb, mint soha, de azért marad némi fura íz a szánkban, ha nem hessegetjük el magunktól azt a gondolatot, hogy a zsurnalisztikai szenzitivitás mögött a kognitív disszonanciaként rögzült Orbán-fóbia áll, és semmi egyéb.
6/15/2025 02:48 PM