Sok orosz támogatja Putyint, mert úgy véli, hogy függetlenül attól, kinek van igaza ebben a háborúban, Oroszország nem veszíthet, mert akkor minden szempontból még rosszabb lesz. Kártérítéseket kell majd fizetni, bűnösnek bélyegzik őket, és elveszítik nemzetközi presztízsüket – mondja Włodzimierz Marciniak, politológus és szovjetológus, Lengyelország volt moszkvai nagykövete a "Plus-Minus"-nak ado
9/20/2025 08:14 PM