Az Ukrajna elleni teljes körű invázió után orosz diplomaták százait – akik közül sokan hírszerzési és kémtevékenységekben vettek részt – kiutasították az Európai Unió országaiból. Megfosztva szokásos ügynökhálózatától, Moszkva új és szokatlan módszereket kezdett keresni a Nyugat elleni hibrid háború folytatására, hívja fel a közvélemény figyelmét Anton Gerascsenko, az ukrán Belügyminisztérium volt
2025. 10. 01. 14:48