#MI6

A káosz exportja nem hiba, hanem stratégia - az MI6 új vezetője szerint a háború már a hétköznapokban zajlik
A 48 éves Metreweli vezetői kinevezése új fejezetet nyitott az 1909-ben alapított titkosszolgálat történetében. Az ügynökség korábbi technológiai és innovációs igazgatójaként – a James Bond-franchise „Q” figurájának valós megfelelőjeként – egyedülálló perspektívát hoz az emberi hírszerzés (HUMINT) és a technológiai hírszerzés összeolvadásáról. Az MI6 jövőjéről alkotott víziója a teljes integrációról szól. „A technológia mesterségének át kell hatnia mindent, amit teszünk” – hangsúlyozta, kitartva amellett, hogy a modern hírszerző tiszteknek
2025. 12. 16. 21:09

Semjén-metodicska a tökéletes bosszúért
Unom már, hogy lassan minden cikket azzal kell kezdeni, hogy „ahogy azt az UGAR infó korában már megírta”, de sajnos most is ez van. Tényleg így történt: hónapokkal ezelőtt megírtuk, hogy az orbáni kampánydühöngés következő állomása az ellenzéki hangok elnémítása lesz. Nem a nagy szerkesztőségekkel kezdik, hanem az egyénekkel, a magányos posztolókkal, akik önállóan, védőháló nélkül mondják ki, ami
2025. 09. 25. 13:11