Unom már, hogy lassan minden cikket azzal kell kezdeni, hogy „ahogy azt az UGAR infó korában már megírta”, de sajnos most is ez van. Tényleg így történt: hónapokkal ezelőtt megírtuk, hogy az orbáni kampánydühöngés következő állomása az ellenzéki hangok elnémítása lesz. Nem a nagy szerkesztőségekkel kezdik, hanem az egyénekkel, a magányos posztolókkal, akik önállóan, védőháló nélkül mondják ki, ami
2025. 09. 25. 13:11