Az UGAR-on már korábbi cikkeinkben jeleztük: Trump árulása, valamint az európai putyinisták aktiválása után Oroszország biztosan nem fog semmiféle békét kötni. Inkább megpróbálja „dűlőre vinni” a dolgot, és az esőzések elmúltával talán a háború eddigi legnagyobb offenzíváját indítja meg ezen a nyáron.
2025. 05. 25. 18:12