Nem csitul a felháborodás sem Erdélyben, sem Magyarországon Orbán Viktor kijelentései után. Az erdélyi magyar társadalomban egyre tapinthatóbb a félelem. Félnek Simion elnökségétől, félnek annak következményeitől, és most már félnek a magyar miniszterelnök nyílt árulásának politikai árától is. Közben a háború, amelyhez nem akarunk viszonyulni, itt van velünk – és minden jel szerint tovább fog eszk
2025. 05. 28. 09:19