Szintet lépett a magyar kormányzati propagandagépezet, írhatnánk, ha lenne még értelme bármiféle méricskélésnek, ami a magyar történelem legocsmányabb sajtóját, és a magyar történelem leginkább szubverzív árulóját, Orbán Viktort és az ő rezsimjét illeti. Mégis, az önmagát fejlécében következetesen Magyarnak hazudó Nemzet című Orbán-kotta ma rendesen színt vitt saját monoton hangulatába – interjút
2025. 07. 07. 19:32