Az erdélyi magyar sajtó – legalábbis az a maradvány, amit még annak lehet nevezni – hangosan tárgyalja Nicușor Dan román államfő távolmaradását. Az illető ugyanis elkövette azt a hibát, hogy nem ment el az RMDSZ kongresszusára, ráadásul rossz nyelvek szerint azért, mert ott a résztvevők a Székely himnuszt éneklik. Iohannis 2.0 történet következik.
2025. 10. 15. 14:39